Dla dzieci! | Zamek Kliczków Osiecznica

GWARANCJA NAJNIŻSZEJ CENY!

Tylko u nas śniadanie wliczone w koszt rezerwacji pokoju

Pakiety Podaruj prezent Poznaj Zamek

Wydarzenia

Czytaj dalej »

Dla dzieci!

Zawsze dbamy o to, by cała rodzina czuła się u nas znakomicie. Nie zapomnieliśmy zatem o ofercie dla najmłodszych.

Plac zabaw z huśtawką  i piaskownicą na terenie kompleksu zamkowego stanie się miejscem szalonych przygód Państwa pociech.

W zamkowej restauracji czeka już menu przygotowane z myślą o dzieciach. Najmłodsi mogą także spróbować ziemniaczków w folii lub smakowitych kiełbasek bezpośrednio z grilla w Folwarku Książęcym w ramach kuchni letniej.

Specjalnie pod kątem Państwa milusińskich przygotowaliśmy również plenerowe gry fabularne zwane questami. Każdy z uczestników w recepcji hotelu może odebrać bezpłatną kartę, która zawiera szereg zabawnych, rymowanych zagadek. Za rozwiązanie łamigłówki uczestnik otrzymuje punkt. Odpowiednia liczba oczek skutkuje odnalezieniem skarbu. Jednak celem gry nie jest skarb sam w sobie, lecz poznawanie tradycji i kultury poprzez zabawę oraz rozwijanie pamięci i kojarzenie faktów. Każdy z elementów gry zlokalizowany jest w zabytkowej przestrzeni zamku. W emocjonująca przygodę wciągają się i mali, i duzi – bez wyjątku! Po więcej szczegółów zapraszamy do zakładki SPA I REKREACJA -> CENTRUM REKREACJI.

Zamek Kliczków to jedyny w Polsce obiekt hotelowo-pałacowy, w którym sugerowane jest poruszanie się z mapą. W labiryncie korytarzy łatwo pomylić drogę. Dzieci mogą otrzymać własne mapy, dzięki którym będą w stanie określić drogę do pożądanego celu. Przygoda z mapą rozwinie orientację przestrzenną u Państwa dziecka, wciągnie w pasjonujący dialog z historią miejsca a także rozbudzi poznawczą ciekawość małego kartografa.

Państwa podopieczni na pewno poczują się wyjątkowo podczas organizowanych w Zamku Kliczków imprez – Majówki Rycerskiej czy spływu pontonowego po Kwisie.

Zamek Kliczków to prawdziwy kalejdoskop atrakcji dla najmłodszych. Świeże powietrze, turystyka edukacyjna, doskonała infrastruktura, dzika przyroda, moc różnorodnych imprez i nasza otwartość na potrzeby i oczekiwania zarówno dzieci jak i ich rodziców sprawią, że nie będziecie chcieli opuścić gościnnych murów Kliczkowa...

Zapraszamy także do zapoznania się z mapą atrakcji w naszym zamkowym parku.

 

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij