Majówka | Zamek Kliczków Osiecznica

GWARANCJA NAJNIŻSZEJ CENY!

Tylko u nas śniadanie wliczone w koszt rezerwacji pokoju

Pakiety Podaruj prezent Poznaj Zamek

Wydarzenia

Czytaj dalej »

Majówka Rycerska

XV Majówka Rycerska 2017 | 1.05.2017 | Zamek Kliczków

Po raz piętnasty mamy zaszczyt zaprosić Państwa na Majówkę Rycerską. Odbędzie się ona w Zamku Kliczków, który w tym dniu przeniesie nas do średniowiecza, gdzie rycerze z całej Polski walczyć będą o słynną przyłbicę kasztelana Zamku Kliczków. W tym roku, jak i w latach poprzednich, również nie zabraknie mnóstwa atrakcji. Turnieje, pokazy, bitwy, to tylko kilka z nich.

Pakiety noclegowe Zamku Kliczków oraz Folwarku Książęcego na majówkę! Aby dowiedzieć się więcej KLIKNIJ TUTAJ 

 
Napisz! recepcja@kliczkow.com.pl 

 

Zapraszamy rzemieślników, rękodzielników, artystów, twórców i handlowców do  wzięcia udziału w Majówce Rycerskiej 1.05.2017 oraz Weekendzie Wołodyjowskiego 4.06.2017 i zaprezentowania oraz sprzedaży swoich wyrobów na terenie kompleksu parkowo-zamkowego w Kliczkowie.

Cena stoiska w trakcie Majówki Rycerskiej 300 PLN
Cena stoiska w trakcie Weekendu Wołodyjowskiego 300 PLN
Cena stoiska w trakcie obu wydarzeń 500 PLN

Regulamin dla wystawców, rzemieślników i kupców podczas Weekendu Wołodyjowskiego i Majówki Rycerskiej w Zamku Kliczków

Dołącz do wydarzenia na facebooku!


Maj to wyjątkowy miesiąc w roku, podczas którego do Kliczkowa przybywają rycerze reprezentujący najświetniejsze rody. Corocznie w Zamku Kliczków organizowana jest Majówka Rycerska. Turnieje rycerskie na stałe wpisały się w pejzaż pałacu. Szczęk mieczy, tętent końskich kopyt, lśniące zbroje, konkursy i pokazy przeniosą Państwa w odległe czasy smoków, księżniczek, magów, zbrojnych krucjat i dzielnych rycerzy. Wydarzeniu towarzyszy spływ pontonowy rzeką Kwisą, którego uczestnikami rokrocznie są zarówno dzieci jak i dorośli. Podczas Majówki Rycerskiej najmłodsi uczestniczą w konkursach wokalnych, sportowych i tanecznych a także zajęciach plastycznych. Zapraszamy Państwa wraz z pociechami do Zamku Kliczków. Tylko u nas jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki przeniesiecie się w czasie o kilka stuleci wstecz.

Zadzwoń! 694 420 024
Napisz! recepcja@kliczkow.com.pl 

 

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij