Imprezy | Zamek Kliczków Osiecznica

GWARANCJA NAJNIŻSZEJ CENY!

Tylko u nas śniadanie wliczone w koszt rezerwacji pokoju

Pakiety Podaruj prezent Poznaj Zamek

Wydarzenia

Czytaj dalej »

Majówka Historyczna

Majówka Historyczna 2018 | 1.05.2018 | Zamek Kliczków

Mamy zaszczyt zaprosić Państwa na Majówkę Historyczną, która będzie organizowana w Zamku Kliczków 1 maja 2018 roku. Majówka Historyczna to widowisko mające na celu upamiętnienie najważniejszych walk, bitew i potyczek zbrojnych w dziejach Polski oraz uhonorowanie 100-nej rocznicy odzyskania niepodległości.

Maj to wyjątkowy miesiąc w roku, podczas którego do Kliczkowa przybywają rycerze, husarze, ułani i inni zbrojni, aby przenieść się w czasie do zaprzeszłych stuleci. Corocznie w Zamku Kliczków organizowana jest wielka Majówka, a w tym roku będzie to wydarzenie wyjątkowe!

Majówka Historyczna, która odbędzie się 1 maja 2018 nawiązywać będzie do 100-nej rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości. Szczęk mieczy, tętent końskich kopyt, lśniące zbroje, rekonstrukcje walk i bitew historycznych oraz konkursy i pokazy przeniosą Państwa w odległe czasy rycerzy, księżniczek, zbrojnych krucjat, dzielnych wojowników i walk, które na zawsze zmieniły bieg historii Polski.

Wydarzeniu towarzyszą najróżniejsze atrakcje dla dzieci i dorosłych, festyn grillowy w Zamku Kliczków oraz festiwal lokalnego rzemiosła i arcydzieła.

Zapraszamy Państwa wraz z pociechami do Zamku Kliczków. Tylko u nas jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki przeniesiecie się w czasie o kilka stuleci wstecz i będziecie mogli doświadczyć historii Polski w jeden dzień. To będzie widowisko! Nie może Was zabraknąć!

Zapraszamy rzemieślników, rękodzielników, artystów, twórców i handlowców do  wzięcia udziału w Majówce Historycznej w Zamku Kliczków w dniu 01.05.2018 (WTOREK) i zaprezentowania oraz sprzedaży swoich wyrobów na terenie kompleksu parkowo-zamkowego w Kliczkowie.
 

Cena stoiska w trakcie Majówki Historycznej

300 PLN


 

Wszelkie zgłoszenia prosimy wysyłać:

Telefon: +48 515 461 135

e-mail: zamek@kliczkow.com.pl


WSZYSTKICH ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY I WSPÓLNEJ ZABAWY PODCZAS MAJÓWKI! 


Sprawdź nasz zamkowy pakiet noclegowy na majówkę! - KLIKNIJ TUTAJ

 

Ornament Zamek Kliczków

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij