Konferencje i bankiety

ZIMOWA OFERTA KONFERENCYJNA W ZAMKU KLICZKÓW:

  • Promocyjne ceny pokoi
  • Zimowy kulig/wóz z pochodniami – GRATIS*
  • Sala konferencyjna w wyposażeniem – GRATIS

* Obejmuje zamówienia powyżej 10 pokoi w Zamku Kliczków lub w Folwarku Książęcym. Wycieczka trwa do godziny czasu - w zależności od aury jest to kulig bądź przejażdżka wozem. Przy większych grupach usługa jest wykonywana w turach.

ZAMEK KLICZKÓW OFERUJE:

  • Basen i Sauna - relaks w szczególnej scenerii zapewni Państwu kryty basen zlokalizowany w budynku dawnej ujeżdżalni
  • Siłownia – miejsce gdzie każdy z naszych gości może zadbać o swoją kondycję fizyczną
  • Centrum SPA - W centrum odnowy biologicznej nasi Goście spotkają się z wykwalifikowanym i doświadczonym personelem. Nasi specjaliści stosują wyłącznie markowe, ekskluzywne kosmetyki, pozwalające w przyjemny i nieinwazyjny sposób poprawić kondycję skóry
  • Kort tenisowy - Dla zapalonych tenisistów nie lada gratką będą korty mieszczące się w obrębie kompleksu Zamku Kliczków
  • Boiska do siatkówki – nasze boiska pozwolą Państwu na integrację zespołu poprzez sportową zabawę i rywalizację
  • Centrum Jeździeckie – Stajnia Książęca znajduje się na Folwarku Książęcym
  • Szlaki rowerowe - jazda na rowerze to najlepszy sposób poznania okolicy i charakteru Borów Dolnośląskich. Cisza, śpiew ptaków, świeże powietrze i piękne krajobrazy sprawiają, że jazda na rowerze jest znacznie przyjemniejsza
 

Historyczny, doskonale zaadaptowany do potrzeb turystyki obiekt, malownicze otoczenie i szereg atrakcji, to doskonałe miejsce na organizację spotkań biznesowych, szkoleń, sympozjów oraz wyjazdów integracyjnych. Jako prestiżowy hotel konferencyjny gwarantujemy szereg udogodnień dla prelegentów oraz uczestników, pozwalających skutecznie połączyć pracę z aktywnym wypoczynkiem.

Z myślą o spotkaniach o różnym charakterze przygotowaliśmy kilka, niezwykle ciekawych zestawów konferencyjnych. Pozwolą one przygotować przerwę kawową dla wszystkich uczestników danego wydarzenia. Proponowane przez nas menu obejmuje zarówno kawę oraz herbatę, jak i poczęstunek drobnymi słodkościami, które z pewnością umilą czas pomiędzy panelami lub blokami spotkań.


Zamek Kliczków posiada 89 pokoi, czyli 219 miejsc noclegowych. Słyniemy z dbałości o tradycję i najwyższą jakość usług. Dlatego też nasze pokoje, wyposażone w nowe, stylizowane meble, zaaranżowane zostały w sposób przemyślany i konsekwentny.


Zamek Kliczków posiada osiem sal konferencyjnych, w pełni wyposażonych w sprzęt multimedialny - to prawie 1000m2 powierzchni konferencyjno-wystawniczej.

Urokliwie położony w samym sercu Borów Dolnośląskich, 12 kilometrów od Bolesławca, Zamek Kliczków stanowi osiągalną dla każdego, a jednocześnie tajemniczą, zieloną enklawę.

Doskonałe połączenie zapewniają autostrady: A4 i A18. To tylko około 100 kilometrów do stolicy regionu, Wrocławia, 50 kilometrów do Gorlitz i niecałe 150 kilometrów do Drezna.

Zamek Kliczków znajduje się w odległości od lotnisk:

Wrocław (130km)

Drezno (140km)

Berlin (200km)

Restauracja zamkowa w swoim menu bazuje na lokalnych, tradycyjnych recepturach, zaopatrując się u lokalnych dostawców w produkty najwyższej jakości, dzięki czemu kuchnia zamkowa została uhonorowana certyfikatem Europejskiej Sieci Regionalnego Dziedzictwa Kulinarnego przyznawanym przez Unię Europejską.

 

W celu potwierdzenia dostępności i dokonania rezerwacji prosimy o kontakt z Działem Organizacji Konferencji i Bankietów:

Zadzwoń! 75 734 0 717

Napisz! zamek@kliczkow.com.pl

 

Sale znajdujące się w Zamku Kliczków: