Majówka Historyczna 2019


Majówka Historyczna 2019 | 1.05.2019 | Zamek Kliczków

 

Mamy zaszczyt zaprosić Państwa na Majówkę Historyczną, która będzie organizowana w Zamku Kliczków 1 maja 2019 roku. Szczęk mieczy, tętent końskich kopyt, lśniące zbroje, rekonstrukcje walk i bitew historycznych oraz konkursy i pokazy przeniosą Państwa w odległe czasy rycerzy, księżniczek, zbrojnych krucjat, dzielnych wojowników i walk, które na zawsze zmieniły bieg historii Polski to wszystko w Zamku Kliczków. To idealny pomysł na weekend majowy w Zamku!

 
 
 
 

Maj to wyjątkowy miesiąc w roku, podczas którego do Kliczkowa przybywają rycerze, husarze, ułani i inni zbrojni, aby przenieść się w czasie do zaprzeszłych stuleci. Corocznie w Zamku Kliczków organizowana jest wielka Majówka, a w tym roku będzie to wydarzenie wyjątkowe! Spędź majówkę z całą rodziną w Kliczkowie!

Wydarzeniu towarzyszą najróżniejsze atrakcje dla dzieci i dorosłych, festyn grillowy w Zamku Kliczków oraz festiwal lokalnego rzemiosła i arcydzieła. Zapraszamy Państwa wraz z pociechami do Zamku Kliczków na majówkę z dziećmi. Tylko u nas jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki przeniesiecie się w czasie o kilka stuleci wstecz i będziecie mogli doświadczyć historii Polski w jeden dzień. To będzie widowisko! Nie może Was zabraknąć!

Jeśli jeszcze zastanawiacie się gdzie wybrać się na majówkę i majowy weekend? Odpowiedź jest prosta – do Zamku Kliczków. Tylko u nas czekają na Was specjalne oferty i promocje na weekend majowy!

Zapraszamy rzemieślników, rękodzielników, artystów, twórców i handlowców do wzięcia udziału w Majówce Historycznej w Zamku Kliczków w dniu 01.05.2019 (ŚRODA) i zaprezentowania oraz sprzedaży swoich wyrobów na terenie kompleksu parkowo-zamkowego w Kliczkowie.

 

Cena stoiska w trakcie Majówki Historycznej

300PLNZnajdź nasze wydarzenie na Facebook’u - KLIKNIJ TUTAJ


Wszelkie zgłoszenia prosimy wysyłać:

e-mail: zamek@kliczkow.com.pl


WSZYSTKICH ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY I WSPÓLNEJ ZABAWY PODCZAS MAJÓWKI!