Folwark Książęcy - Kompleks zamkowy w Kliczkowe

GWARANCJA NAJNIŻSZEJ CENY!

Tylko u nas śniadanie wliczone w koszt rezerwacji pokoju

Pakiety Podaruj prezent Poznaj Zamek

Wydarzenia

Czytaj dalej »

O Folwarku

W tętniącym życiem sercu Borów Dolnośląskich, wśród uroczych pagórków naszpikowanych szemrzącymi dźwiękami kojącego wiatru drzewami, pośród szumiących lawend, leży Folwark Książęcy. Znajdziecie go u podnóża najpiękniejszego z polskich zamków, Zamku Kliczków.

GODZINY OTWARCIA: PONIEDZIAŁEK - PIĄTEK: 14:00-22:00, SOBOTA-NIEDZIELA: 12:00-23:00


tel.: +48 75 734 0 700, 75 734 0 721

e-mail: folwark@folwark-ksiazecy.pl

Folwark Ksiazecy panorama

Regulamin programu lojalnościowego Folwarku Książęcego

To właśnie tutaj z powodzeniem łączymy przyjemne z pożytecznym, stare – z nowym. Sam budynek niegdysiejszych zabudowań folwarcznych jest doskonałym przykładem filozofii, której hołdujemy od lat w Zamku Kliczków, i która równie długo funkcjonuje na zachodzie Europy. Learning by interacting, nauka poprzez zabawę (aktywne uczestnictwo), pozwoli niepostrzeżenie przenieść się w czasie zarówno Państwu jak i Państwa podopiecznym. Tu dowiecie się wielu interesujących rzeczy zarówno o obyczajach, kulturze materialnej jak i geografii – nie tylko Folwarku i Zamku Kliczków. To tutaj poznacie Państwo dawne rytuały, zwyczaje, artefakty i obrzędy miejscowej ludności. W Folwarku Książęcym dowiecie się, jak nowocześnie opowiadać o historii.

W kompleksie folwarcznym znajdziecie Państwo m.in. stajnię i plac maneżowy, zadaszoną wiatę grillową wraz z kuchnią letnią, suszarnię grzybów, piec chlebowy, doskonale wyposażoną salę konferencyjną (dla 50 osób), wygodne pokoje (przystosowane również pod kątem osób niepełnosprawnych), wyśmienitą kuchnię regionalną (także edukacyjną!) w restauracji na 40 osób, nieograniczony dostęp do Internetu oraz cały inwentarz pobliskiego Zamku Kliczków (SPA, basen, korty tenisowe). Folwark Książęcy to doskonałe miejsce na organizację zielonej szkoły, weekendowego wypadu z przyjaciółmi, romantycznego wyjazdu we dwoje, rodzinnej wycieczki, ale także – idealna lokalizacja do przeprowadzenia wyjątkowej konferencji, zjazdu, sympozjum i szkoleń w niezwykłej scenerii.

Uczymy przez zabawę, bawimy się poprzez naukę! Zapraszamy w gościnne mury Folwarku Książęcego!

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij