Kompleks Zamkowy | Zamek Kliczków Osiecznica

GWARANCJA NAJNIŻSZEJ CENY!

Tylko u nas śniadanie wliczone w koszt rezerwacji pokoju

Pakiety Podaruj prezent Poznaj Zamek

Wydarzenia

Czytaj dalej »

Zielone szkoły i kolonie


Sprawdź ofertę Folwarku Książęcego dla szkół!


Zielone szkoły

Zielona szkoła w Folwarku Książęcym to gwarancja niezapomnianych wrażeń, aktywnego wypoczynku i doskonałej zabawy połączonej z nauką. Bliskie sąsiedztwo z Zamkiem Kliczków pozwala cieszyć się jego urokiem i co najważniejsze skorzystać z wielu zamkowych atrakcji. Zapraszamy do odwiedzenia Folwarku Książęcego i do skorzystania z atrakcyjnych pakietów dla dzieci i ich opiekunów.

Indiana Jones na szlaku

Unikatową ofertą przygotowaną pod kątem zielonych szkół dla najmłodszych są questy, czyli zadania terenowe będące połączeniem praktycznej nauki z zabawą (ang. learning by interacting).  Dzieci otrzymują specjalne przewodniki z rozpisanymi zagadkami w formie zabawnych rymowanek. Za rozwiązanie każdego z zadań związanego z historią Zamku Kliczków dziecko zdobywa punkt. Odpowiednia liczba punktów owocuje odnalezieniem skarbu. Nie tylko Państwa dzieci wciągną się w wir fascynującej zabawy. Gwarantujemy, że i w Was obudzi się Indiana Jones!

Barbecue w Folwarku

Aktywnie spędzony czas na świeżym powietrzu zaostrzy apetyty Państwa oraz pochłoniętych przygodą dzieci. Zapraszamy na grilla na dziedzińcu Folwarku Książęcego, pieczenie kiełbasek i przepysznych ziemniaków w folii!

W kalejdoskopie atrakcji

Zachęcamy również do zwiedzenia Fabryki Manufaktura w Bolesławcu, aby poznać historię i proces powstawania słynnej na cały świat bolesławieckiej ceramiki. Opcjonalnie proponujemy także jazdę na koniu, zwiedzanie Zamku Kliczków z przewodnikiem i przejażdżki wozem konnym. Przygotowaliśmy pakiety jedno-, dwu- i trzydniowe obejmujące zakwaterowanie w Folwarku Książęcym w kompleksie Zamku Kliczków. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami.

A na deser...

Nie zapominamy także o potrzebach opiekunów! Dla pragnących wytchnienia od zgiełku miasta, a jednocześnie poszukujących efektywnej formy przeprowadzenia konferencji, sympozjum czy warsztatów, przygotowaliśmy specjalne pakiety konferencyjne. Nasze komfortowe sale wyposażone w ekran i flipcharty zapewnią idealne warunki do przeprowadzenia satysfakcjonującej konferencji. W skupieniu pomoże położenie Zamku w samy sercu Borów Dolnośląskich. Czas umili sąsiedztwo romantycznego parku, możliwość zakosztowania w specjałach tradycyjnej lokalnej kuchni oraz skorzystania ze strefy SPA, wypoczynek w luksusowych pokojach w Folwarku Książęcym a także doskonała kawa. 

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij