CSR | Zamek Kliczków Osiecznica

GWARANCJA NAJNIŻSZEJ CENY!

Tylko u nas śniadanie wliczone w koszt rezerwacji pokoju

Pakiety Podaruj prezent Poznaj Zamek

Wydarzenia

Czytaj dalej »

CSR

Zamek Kliczków prowadzi stałą i niezmiennie odpowiedzialną politykę biznesową. Pod naszymi skrzydłami rozwija się fundacja Pro Culturae Bono. Jesteśmy współzałożycielem i aktywnym Członkiem Fundacja Bory Dolnośląskie. Szanujemy w pełni miejsce i czas, w którym obecnie się znajdujemy. Dbamy o lokalne wartości. 

Fundacja Pro Culturae Bono

Wpisująca się w politykę regionalnego wzrostu fundacja została powołana w 2007 roku. Zgodnie z nazwą – „Dla dobra kultury” – jej statutowymi celami pozostają: propagowanie kultury, tradycji, historii i sztuki, ochrona dziedzictwa kulturowego, promowanie turystyki uzdrowiskowej, kulturowej, biznesowej, aktywnej i promowanie sportu. Czyli wszystko to, co bliskie jest wizji i polityce Zamku Kliczków, i co skutecznie realizujemy od lat w naszym kompleksie pałacowym.

Fundacja Bory Dolnośląskie

Wspieramy również Fundację Bory Dolnośląskie, która dba o rozwój lokalnej tożsamości i kultury. Od 2006 roku skutecznie angażujemy miejscową społeczność w ochronę środowiska i promocję tradycji i zwyczajów związanych z Borami Dolnośląskimi. Na bazie wspólnie kultywowanych wartości przeprowadziliśmy szereg imprez, szkoleń, wyjazdów, konferencji i innych inicjatyw społecznych. W ramach działalności fundacja organizuje coroczne konkursy na najlepszą potrawę regionalną.

Projekty, które wspieramy
http://park.borydolnoslaskie.org/ http://ogrody.borydolnoslaskie.org/
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij