Karty rabatowe | Zamek Kliczków Osiecznica

GWARANCJA NAJNIŻSZEJ CENY!

Tylko u nas śniadanie wliczone w koszt rezerwacji pokoju

Pakiety Podaruj prezent Poznaj Zamek

Wydarzenia

Czytaj dalej »

Karty rabatowe

1. WŁAŚCICIEL oraz PODMIOT UDZIELAJĄCY RABATU NA PODSTAWIE KARTY RABATOWEJ. Zamek Kliczków Sp. z o.o. oraz Hotel Tumski Sp. z o.o. 

2. AKTYWACJA KARTY RABATOWEJ

Następuje po podaniu Imienia i Nazwiska oraz adresu e-mail na stronie www.kliczkow.com.pl lub www.hotel-tumski.com.pl. Po wypełnieniu formularza Właściciel karty rabatowej otrzymuje numer karty, który należy wpisać w odpowiednie pole karty rabatowej. Po otrzymaniu numeru karty rabatowej proces aktywacji uznany jest za zakończony pomyślnie. Aktywację można również dokonać osobiście w obiektach u obsługi.

3. UPRAWNIENIA POSIADACZA KARTY RABATOWEJ

1) Posiadacz karty rabatowej ma prawo do uzyskania rabatu w wysokości 5% na usługi gastronomiczne oraz 10% na usługi hotelowe  w Zamku Kliczków, Folwarku Kliczków, Hotelu Tumskim i Barce Tumskiej.

2) Karta rabatowa jest kartą imienną, z której może korzystać właściciel zapraszając na nią do 5-ciu osób.

3) Rabaty ofert specjalnych, promocji, pakietów, eventów i świąt nie sumują się z kartą rabatową.

4. PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH

Uczestnik przekazując swój dane osobowe w formularzu zgłoszeniowy wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Zamek Kliczków oraz Hotel Tumski w celu prawidłowej realizacji programu karty rabatowej wyłącznie do celów marketingowych zgodnie z ustawą dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2002r. nr 101, poz. 926 ze zm.)

5. POSTANOWIENIA KOŃCOWE

1) Niniejszy regulamin jest dostępny na recepcji Zamku Kliczków i Hotelu Tumskiego oraz na stronach internetowych w/w obiektów.

2) Zamek Kliczków oraz Hotel Tumski zastrzegają sobie możliwość wprowadzania zmian do niniejszego regulaminu i informowania uczestników programu poprzez udostępnienie zmienionej wersji regulaminu i umieszczenie jej na w/w stronie internetowej lub w recepcji obiektu.

3) Podany regulamin uważany jest za zaakceptowany przez uczestnika programu z momentem podpisania formularza papierowego. 

Serdecznie zapraszamy do naszych restauracji i hoteli. Zachęcamy do korzystania z karty rabatowej!

 

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij