Hotel Konferencyjny, Noclegi - Dolny Śląsk - ZAMEK KLICZKÓW

GWARANCJA NAJNIŻSZEJ CENY!

Tylko u nas śniadanie wliczone w koszt rezerwacji pokoju

пакеты Сделай подарок Познакомиться с Замком

Акции в Замке Кличкув

События

Главная

Zamek Kliczków to hotel, który mieści się nieopodal miejscowości Bolesławiec. Dla wszystkich osób, które odwiedzają dolny Śląsk, ceniąc sobie uroki tego geograficznego regionu Polski, polecamy noclegi w miejscu, które znacznie wyróżnia się na tle innych tego typu ośrodków w regionie. Hotel w zamku stanowi nie lada atrakcję zarówno dla osób, które są miłośnikami historii, jak również dla tych, którzy cenią sobie po prostu wygodę i wysoki standard miejsca, w którym zamierzają wykupić nocleg.

Nasz ośrodek to nie tylko wygodne pokoje o wysokim standardzie, to nie tylko piękna okolica, związana z historycznym charakterem budynku, to również możliwość organizacji ważnych wydarzeń z życia, czy też miejsce na organizację spotkań o charakterze biznesowym. Nasz ośrodek to hotel konferencyjny, który posiada 6 sal o zróżnicowanej powierzchni i różnych możliwościach organizacyjnych - od małych, kameralnych szkoleń, po konferencje dla kilkuset uczestników. Malownicze otoczenie oraz walory turystyczne powodują, że nasz ośrodek jest znanym i często wybieranym miejscem na organizację spotkań biznesowych firm z wielu miast województwa (Dolny Śląsk), jak również z innej części Polski.

Podobnie jest w przypadku podniosłych uroczystości i ważnych wydarzeń z życia. Jak wiadomo, jednym z ważniejszych momentów w życiu jest ślub i wesele, które musi być jedyne w swoim rodzaju i pozostać w pamięci na długo. Wesele w zamku jest więc właśnie taką formą chęci zapamiętania tego ważnego wydarzenia, ze względu na szczególny charakter miejsca, w którym odbywa się uroczystość. Efekt jest na tyle zdumiewający, iż pozostaje w pamięci nie tylko młodych ale również pozostałych uczestników.

Klasa i ekskluzywność naszego ośrodka powodują, iż jesteśmy miejscem chętnie wybieranym przez mieszkańców różnych części Polski. Noc spędzona w komnatach zamkowych i w rustykalnych izbach folwarcznych to nie tylko komfort, ale również niesamowita przygoda i doznania, których nie dają inne ośrodki o podobnej klasie i standardzie. 

 

This website uses COOKIES.

By browsing it you accept our cookies policy, according to your browser settings.

OK, close