Hotel konferencyjny w Bolesławcu, wyjazdy firmowe, turystyka edukacyjna i noclegi - Dolny Śląsk Zamek Kliczków

GWARANCJA NAJNIŻSZEJ CENY!

Tylko u nas śniadanie wliczone w koszt rezerwacji pokoju

Pakiety Podaruj prezent Poznaj Zamek

Wydarzenia

Czytaj dalej »

SERIAL KOMISJA MORDERSTW

Paweł Małaszyński rozwiązuje tajemnicze morderstwo w Kliczkowie!

Niezwykłe miejsca, zagadki i niespodziewane zwroty akcji? Wszystko to możliwe jest za sprawą serialu „Komisja Morderstw". W połowie października br. Zamek Kliczków zamienił się w plan filmowy.  W główne role wcielili się Małgorzata Buczkowska, Paweł Małaszyński i Krzysztof Pieczyński. Serial nie tylko idealnie wpisze się w hasło promocyjne Dolnego Śląska, ale też przyciągnie wielu odkrywców tajemnic.

W serialu, który już w przyszłym roku będziemy mogli podziwiać na antenie TVP2, zobaczymy nie tylko wnętrza, ale również cmentarz koni, który jest jedynym takim miejscem w Polsce!

Wszystkich widzów, którzy z wypiekami na twarzy czekają na emisję pozostaje tylko zaprosić do zamku, by jeszcze przed  pierwszym odcinkiem wczuć się w klimat miejsc i historii.

Zapraszamy do obejrzenia i  wysłuchania opinii jednego z głównych bohaterów nowego serialu - Pawła Małaszyńskiego o Zamku Kliczków, a także do subskrybowania naszego kanału YouTube.

Zachęcamy do oberzenia fotorelacji z konferencji Komisji Morderstw, która odbyła się w DFC- Dolnośląskim Centrum  Filmowym we Wrocławiu,  a także do obejrzenia całej galerii, w której część zdjęć jest autorstwa Krzysztofa Wiktora (www.krzysztof.wiktor.eu).

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij