Obozy konne, jeździeckie dla dzieci - Konie Dolny Śląsk

GWARANCJA NAJNIŻSZEJ CENY!

Tylko u nas śniadanie wliczone w koszt rezerwacji pokoju

Pakiety Podaruj prezent Poznaj Zamek

Wydarzenia

Czytaj dalej »

Centrum Rekreacji

Centrum rekreacji

W naszym Centrum Rekreacji każdy znajdzie coś dla siebie! Posiadamy bogatą infrastrukturę, naturalne bogactwo przyrody, z którego czerpiemy pełnymi garściami i głowy pełne pomysłów, które skutecznie wcielamy w życie, przygotowując specjalnie dla Państwa zróżnicowane oferty wypoczynku w Zamku Kliczków. Mamy interesujące propozycje zarówno dla tych z Państwa, którzy przyjechali do nas, zaszyć się w głuszy i odciąć się od szarej rzeczywistości, jak i dla tych, którzy chcieliby aktywnie wypocząć, jeżdżąc konno, grając w tenisa, ćwicząc na siłowni czy pływając w basenie. Nie zapomnieliśmy również o miłośnikach sztuki, historii i kultury, organizując szereg imprez o charakterze artystycznym i edukacyjnym. Znajdziecie je Państwo opisane szerzej w zakładce Imprezy.

Questy rodzinne w Zamku Kliczków

Unikatową ofertą przygotowaną pod kątem rodzinnej integracji dla najmłodszych są questy, czyli zadania terenowe będące połączeniem praktycznej nauki z zabawą (ang. learning by interacting). Dzieci otrzymują specjalne przewodniki z rozpisanymi zagadkami w formie zabawnych rymowanek. Za rozwiązanie każdego z zadań związanego z historią Zamku Kliczków dziecko zdobywa kolejne informacje.Odpowiednia liczba punktów owocuje odnalezieniem skarbu. Nie tylko Państwa dzieci wciągną się w wir fascynującej zabawy. Gwarantujemy, że i Państwo zechcą poczuć się jak Indiana Jones! Wyprawa Odkrywców dostępna jest przez cały rok, a bezpłatną kartę gry można pobrać w recepcji.

Korty tenisowe

Dla zapalonych tenisistów nie lada gratką będą korty mieszczące się w obrębie kompleksu Zamku Kliczków. Cisza, śpiew ptaków, świeże, rześkie powietrze i piękne, okoliczne krajobrazy stanowią naturalne otoczenie naszego placu do gry w tenisa. Zapomnieliście Państwo zabrać z domu rakiet? To nic! Posiadamy wypożyczalnię, dzięki czemu będziecie mogli do woli rozkoszować się tym królewskim sportem!

Basen

Relaks w szczególnej scenerii zapewni Państwu kryty basen zlokalizowany w budynku dawnej ujeżdżalni. Ogromne okna przepuszczają do środka promienie słońca, dzięki czemu kąpiel staje się jeszcze bardziej błoga. Wyjątkowego klimatu kąpielom dodają elementy architektury basenu takie, jak np. mur pruski. Po orzeźwiającej wizycie na basenie proponujemy wzmocnić kondycję na siłowni. Basen, sauna oraz siłownia są darmowe dla gości Zamku Kliczków!

Centrum Jeździeckie

Niejednokrotnie podkreślamy, jak wielką rolę odgrywają w Zamku Kliczków konie. Historia zamku to historia koni, które od wieków stanowiły element określający charakter kompleksu. Z szacunku do tych zwierząt w zamkowym Parku Petzolda mieści się nawet cmentarz koni. Zawsze staramy się podkreślać hippiczną tradycję Zamku Kliczków, co ma swoje oczywiste przełożenie na przygotowaną ofertę dla naszych gości. Dysponujemy zróżnicowaną, ciekawą ofertą przeznaczoną zarówno dla dorosłych jak i dzieci.

Dlatego też z pełnym przekonaniem polecamy bogaty szlak konny wiodący przez las na odcinku prawie 60 kilometrów! Abyście Państwo nie zgubili się w gęstwinach Borów Dolnośląskich, a jednocześnie poznali ciekawostki związane z obszarem a także historię regionu, integralną częścią przejażdżki jest nawigacja GPS. Warto zdecydować się na nowe doświadczenie!

Proponujemy naukę jazdy na lonży, spacer z opiekunem, jazdę na placu, bryczką lub wozem konnym, a w zimie prawdziwy kulig!

 

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij