Centrum SPA

Propozycja strefy SPA&Wellness stanowi świetne dopełnienie oferty rekreacji Zamku Kliczków. Relaksujące, rozluźniające i odprężające zabiegi po wyczerpującym wysiłku fizycznym na korcie lub siłowni są kuszącą perspektywą dla naszych Gości. Na weekend w spa zapraszamy, wszystkich którzy chcą zregenerować swoje siły przed kolejnym intensywnym tygodniem.

W centrum odnowy biologicznej nasi Goście spotkają się z wykwalifikowanym i doświadczonym personelem, światowej klasy sprzętem kosmetycznym oraz rozbudowaną ofertą zabiegów pielęgnacyjnych na ciało i twarz. Nasi specjaliści stosują wyłącznie markowe, ekskluzywne kosmetyki, pozwalające w przyjemny i nieinwazyjny sposób poprawić kondycję urody. Z myślą o zróżnicowanych potrzebach Klientów powstała także rozbudowana oferta pakietów.

Strefa urody w Zamku Kliczków pozwala skorzystać z licznych zabiegów odnowy biologicznej - regenerujących, upiększających i odmładzających ciało. W trakcie pierwszej wizyty Goście odbywają konsultacje ze specjalistami (kosmetyczką, fizjoterapeutą). W ten sposób poznajemy potrzeby
i oczekiwania oraz możemy ustalić odpowiednio pod tym kątem program pielęgnacyjny.


TELEFON KONTAKTOWY:

komórkowy: +48 694 416 056

stacjonarny: +48 75 73 40 705Pakiety SPA

Starannie opracowane pakiety Spa to oferta dla osób, które pragną podarować sobie lub swoim bliskim czas na relaks. Hotelowa propozycja obejmuje noclegi w komfortowych pokojach, doskonałe wyżywienie oraz komplet zabiegów, które dostosowane są do potrzeb współczesnych konsumentów. Romantyczny weekend w Spa, odprężenie w środku zimy, prezent dla dziadka i babci – proponujemy zestaw dopasowany do wymagań i oczekiwań różnych gości.

W naszej ofercie znajdują się pokoje ze specjalistycznym sprzętem do masażu i odnowy biologicznej:

  • gabinet do masażu
  • gabinet do pedicure
  • gabinet do masażu lub zabiegów na ciało na stole
  • gabinet z wanną z hydromasażem
  • gabinet z biokapsułą
  • gabinet do manicure
  • gabinet do zabiegów na twarz
 
 

PROMOCJE:

Zapoznaj się z ofertą przygotowaną specjalnie dla Ciebie i umów na wybrany zabieg już dziś!


Szczęśliwa 13-stka! W każdy trzynasty dzień miesiąca SPA do 50% taniej!*


wSPAniałe wtorki! W każdy wtorek SPA 30% taniej!

*dotyczy wszystkich cen z cennika standardowego, nie dotyczy pakietów i promocji

Manicure i pedicure hybrydowy

ZOBACZ NASZĄ OFERTĘ


* Promocja nie łączy się ze zniżkami w pakietach

* Bony nie łączą się z bonami

* Promocje nie łączą się z bonami

* Promocje nie łączą się z zniżkami z ulotek

* Zniżki z ulotek nie łączą się z bonami

* Promocje „-30% wSPAniałe wtorki” i „szczęśliwa 13stka” nie obowiązują w weekendy i święta

 

ILUA

ILUA, to polska firma produkująca specjalną linię kosmetyków o całkowicie naturalnym składzie dedykowaną dla Zamku Kliczków.

W kolekcji kosmetyków ILUA znajdują się skrupulatnie dobrane substancje aktywne pochodzące z roślin rosnących w najdalszych zakamarkach naszej planety, od syberyjskiej tajgi po lasy deszczowe Amazonii, od afrykańskiego buszu po patagońskie pampasy, od skandynawskich lodowców po wybrzeża Antypodów.