Świąteczne spotkania firmowe

    Cóż może być bardziej magicznego niż spędzenie Świątecznego spotkania firmowego w dostojnych komnatach średniowiecznego Zamku z duszą?

    Rodzinna atmosfera, profesjonalna obsługa i wyśmienita kuchnia Zamku Kliczków sprawią, że Świąteczne spotkanie firmowe w naszym obiekcie pozostawi Państwu niezapomniane wrażenia.

    Skontaktuj się z nami w sprawie organizacji świątecznego spotkania firmowego: zamek@kliczkow.com.pl

Wigilia ZK 2019 - Okładka

Nasze sale:

Sala Dworska

Sala Dworska to największe pomieszczenie, którym dysponuje Zamek Kliczków. Jej pojemność pozwala na dużą elastyczność w aranżacji przestrzeni.

Sala Teatralna

Sala Teatralna zachwyca magią gotyckich, drewnianych zdobień. Naturalne światło dzienne dostaje się do wnętrza przez olbrzymie okna.

Sala Balowa

Empirowa bladoróżowa i biała dekoracja ścian Sali Balowej i sufitu pochodzi z początku XIX w. Sala powiększona jest o wykusz (część wieży frontowej), przez okna którego wlewa się do środka naturalne, dzienne światło.

Sala Turkusowa

Sala Turkusowa posiada dodatkową, niezwykłą przestrzeń w postaci wykuszu wieżowego, który może zostać ciekawie wykorzystany jako dodatkowe miejsce ekspozycyjne lub szkoleniowe.

Biblioteka

Biblioteka to intrygujące pomieszczenie w gmachu dawnej zamkowej biblioteki, które można docelowo całkowicie zaciemnić.

Sala Myśliwska

Sala Myśliwska doskonale nadaje się do organizacji mniejszej konferencji, spotkania firmowego, uroczystego obiadu czy kolacji. Pojemność sali waha się od 30 do 40 osób.

Salonik

Salonik to wiekowe pomieszczenie o wystroju nieco innym, niż pozostałe sale konferencyjne. Jego wnętrze to efekt kompromisu pomiędzy zabytkowymi detalami a współczesną aranżacją.

Sala Kominkowa

Sala Kominkowa to najbardziej kameralne wnętrze pałacu – może pomieścić od 12 do 25 osób. Buduje poczucie elitarności oraz prywatności. Zachwyca zdobieniami i tworzy niepowtarzalny klimat podczas każdego spotkania biznesowego.

W celu potwierdzenia dostępności i dokonania rezerwacji prosimy o kontakt z Działem Organizacji Konferencji i Bankietów:

Zadzwoń! 75 734 0 717

Napisz! zamek@kliczkow.com.pl